REZERVACE UBYTOVÁNÍ

Vyberte si prosím jednu z možností pro ubytování v hotelu, nebo v ubytovně s ověřením zda máme volno.

ZVÍŘATA DO RESTAURACE ANI DO UBYTOVACÍ ČÁSTI NEPOUŠTÍME


Rezervace hotel > Rezervace ubytovna >
Ubytování v hotelu je určené náročnějším. Pokoje jsou k dispozici ve 2-lůžkových nebo 4-lůžkových provedeních. Dvoulůžkové pokoje jsou vždy vybaveny manželskou postelí, jednou přistýlkou, šatní skříní, vlastním sprchovým koutem, stolní lampou a televizí. Některé jsou vybavené infrasaunou pro příjemné ohřátí organismu a relaxaci. Obecně se dá říct, že jsou ideální pro romantické pobyty pro dva.

Čtyřlůžkové pokoje neobsahují manželskou postel, všechna lůžka jsou samostatná a není zde možnost přistýlky. Standardní vybavení pokoje je televize, vlastní toaleta, sprchový kout a umyvadlo.
Druhou možností ubytování v Hotelu Praděd jsou turistické pokoje. Ty oproti hotelovým pokojům nemají samostatné sociální zařízení. Mají sdílenou koupelnu a WC na chodbě. Nemají možnost přistýlek, ale jsou v konfiguracích 4-lůžkový turistický pokoj nebo 8-lůžkový turistický pokoj.

V obou případech jsou k dispozici dvoupatrové postele, šatní skříň, umyvadlo s pitnou vodou, stůl a TV. Vycházejí cenově lépe, než pokoje hotelového typu. Při plném obsazení vychází přespání jednoho ubytovaného velice levně.